hakkimizda

40 Yılın Tercübesi

Altay Turbo Adana, 1982 yılında Motorlu taşıtlar tamir-revizyon servisi olarak kurulan işletmemiz 2004 yılına kadar yükselen teknolojiye ayak uydurularak hizmetlerine devam etmiştir. 2004 yılında Turbo şarj üniteli araçların yaygınlaşması üzerine gerekli eğitim ve teknik donanımı temin ederek Turbo tamir servisi olarak hizmetine devam etmiştir.

Altay Turbo 1982 yılında Adana ilinde faliyete geçti..

İlk olarak ingiltere ürtetimi olan mil balans makinesi ile başladığımız yolculukta teknoloji değişimine ayak uydurup ses balans -flow bench - turbo şarj kodlama proglamlama-accuatör test cihazları-araç test kaçak ekipmanları ile sürekli değişim ve gelişim ile hizmetine devam etmektedir. Firmamız ürün temizliklerini dahi makine ve özel temizlik maddeleri ile yapmaktadır.

Altay Turbo olarak Misyonumuz..

Adana Altay Turbo olarak faaliyette bulunduğumuz sektörde; bireye ve topluma saygılı olarak hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamaktır.

Altay Turbo olarak Vizyonumuz..

Altay Turbo olarak, ilgili sektörde Türkiye'nin en kaliteli ve öncü şirketi olmak. Hizmet ve ürün kalitemizle her zaman ilk akla gelen ve ilk tercih edilen firma olmak. 

Adana Turbo Tamircileri

Altay Turbo 1982 yılından beri

Firmamız 2022 yılı itibari ile makine parkında bulunan 9 makine ile çağın gereklerine uygun hizmet anlayışı ile faliyetine devam etmektedir. Firmamızda hizmet veren teknik personelimiz İngiltere ve Almanya da turbo şarj tamiri ve makinelerin kullanımı hakkında eğitim ve kurslar ile eksiksiz ve kaliteli hizmet anlayışımıza yeni soluk getirmiştir

530+

Müşteri

100%

Müşteri Memnuniyeti

530+

Mutlu Müşteri